Kreditas internetu ir griežtas mokumo vertinimas

By: admin0 comments

Jau daugybę metų kreditoriai paskolas vartotojams suteikia ne tik fiziniuose filialuose, tačiau ir internetu. Tai yra kur kas praktiškesnis, greitesnis, patogesnis ir paprastesnis būdas – tiek paskolų teikėjams, tiek ir paskolų prašantiems vartotojams. Kreditas internetu šiandien gali būti suteiktas ir vos per penkiolika minučių – kas gali būti greičiau ir lengviau? Žinoma, kai yra kalbama apie kreditų internetu suteikimą ir sklandesnį kreditų išdavimo procesą, nereikėtų suprasti klaidingai. Tai tikrai nereiškia, kad kreditas internetu gali būti suteiktas kiekvienam dėl jo besikreipiančiam vartotojui. Kiekvieni kreditoriai privalo vadovautis įstatymais ir laikytis labai griežtų taisyklių, todėl visuomet yra įvertinamas ir į kreditorius besikreipiančių vartotojų mokumas.

Kreditas internetu – kokie reikalavimai?

  • Žmogaus gaunamos mėnesinės pajamos. Labai svarbiu kriterijumi, pagal kurį vertinamas žmogaus mokumas, visuomet yra mėnesinės pajamos. Tai reiškia, kad kiekvienas kreditorius visų pirma atsižvelgia į tai, koks yra gaunamas mėnesinis atlyginimas. Žinoma, jei žmogus dirba ne pagal darbo sutartį, tuomet jo pajamos yra vertinamos atsižvelgiant į kitus oficialius dokumentus (pvz., metinę pajamų deklaraciją ar kt.).
  • Darbo stažas. Visuomet yra atsižvelgiama ir į žmogaus darbo stažą. Tačiau šiuo atveju yra vertinamas ne bendras darbo stažas, o paskutinėje darbovietėje turimas stažas. Tai reiškia, kad jei jūs vienoje darbovietėje dirbote penkerius metus ir prieš du mėnesius perėjote į kitą darbą, jūsų darbo stažas bus vertinamas kaip du mėnesiai, o tai nebus pakankamas stažas gauti paskolai. Minimalus darbo stažas yra keturi mėnesiai.
  • Vartotojo turimi finansiniai įsipareigojimai. Net jei žmogaus gaunamos mėnesinės pajamos yra didelės, jis gali turėti nemažai finansinių įsipareigojimų. Todėl galite būti tikri, kad kreipiantis į kreditorius, bus įvertintas ir jūsų turimų finansinių įsipareigojimų dydis.
  • Šeimyninė padėtis ir vaikų skaičius. Jei jūs gyvenate santuokoje, tuomet turėtumėte nuspręsti ar dėl paskolos kreipsitės individualiai, ar su antrąja puse. Jei kreipsitės vieni, tuomet nepamirškite, kad jūsų finansinių įsipareigojimų dydis negalės būti didesnis nei dvidešimt procentų. Priešingu atveju – 40 proc.
  • Asmeninė kredito istorija. Jei jūsų asmeninė kredito istorija yra prasta, mažėja tikimybė sulaukti teigiamo kreditorių atsakymo.

Related post

Leave A Comment